Повернення товару

Умови повернення та обміну

Компанія здійснює повернення згідно із Законом «Про захист прав споживачів»

Термін повернення: 14 днів
Вартість повернення: за домовленістю

Умови повернення та обміну
Статтею 9 чинного Закону України «Про захист прав споживачів» передбачено право споживача обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний.

Всі пломби, які не мають вашої індивідуальної символіки, можна повернути протягом 14 календарних днів. Всі пломби, що повертаються, повинні бути в індивідуальній упаковці в якій вони до вас приїхали. У разі відсутності оригінальної упаковки та (або) використання пломб їх повернути неможливо, т.к. пломби одноразового використання.
Покупець може здійснити повернення пломб належної якості у разі невідповідності очікуванням, тільки ті, які не мають вашої індивідуальної символіки!
Інші товари (за винятком одноразових пломб) також можна повернути протягом 14 календарних днів тільки у фірмовій упаковці, яка не пошкоджена.
Повернення коштів за повернутий товар провадиться після отримання нами листа написаного у довільній формі з обов’язковою вказівкою платіжних реквізитів для повернення коштів. Лист надсилається на email:[email protected]
Повернення здійснюється за рахунок замовника. Інші замовлення за рахунок постачальника. Відправлення повернення необхідно проводити через Нову пошту до міста Одеса, склад №4, одержувач ТОВ «Андреал», тел 0487283000, код ЄДРПОУ 32700884

Винятки
Кабінетом Міністрів України затверджено перелік товарів належної якості, які не підлягають обміну або поверненню (Постанова КМУ від 19 березня 1994 р. № 172).