Про компанію

Компанія-виробник охоронних пломб

GST – це Global Security Technologies. Компанія займається розробкою, виробництвом та продажем охоронних пломб. Вся продукція, що випускається під торговою маркою «Охоронні пломби GST», відповідає високій якості та стандарту ISO 17712.
Доставка продукції здійснюється до багатьох країн світу.
З березня 2019 року торгова марка «Охоронні пломби GST» є членом АВСО (Асоціація виробників систем опломбування).

GST Group – це сімейна компанія Казавчинських, заснована в Одесі у 1998 році. У складі засновників друге покоління сім’ї, сім’я повністю володіє компанією та управляє їй. Сім’я складається із 10 членів сім’ї.

Козавчинські активні учасники асоціації сімейних компаній FBN Ukraine (Family Business Network Ukraine), це частина великої міжнародної асоціації FBN. У 2019 році сім’я стала переможцем першого національного конкурсу Family Business Awards Ukraine і була визнана як найкраща сімейна компанія в Україні в 2019 році!

Наша місія

GST – ГАРАНТ ЧЕСНИХ ВЗАЄМОВІДНОСИН.

Наша мета

Створювати охоронні пломби, здатні надійно захищати власність, інтереси людей та компаній у всьому світі.

Наші стратегічні завдання

Займати лідируючу позицію на ринку України з продажу охоронних пломб.
Здійснювати постачання до 150 країн світу.
Відкрити представництва у 35 країнах.
Освоїти щомісячний випуск продукції у кількості 80 млн. штук охоронних пломб.

Наша історія

Наша компанія була заснована у 1998 році в Одесі.

 

З 2003 року компанія розпочала постачання власної виробленої продукції на міжнародний ринок.

На сьогодні нашу продукцію використовують у понад 70 країнах світу.

Щорічно ми збільшуємо свою частку експортних відвантажень у кілька разів, що ще раз підтверджує позитивну динаміку зростання та розвитку нашої компанії.

Протягом усього часу розробляються власні охоронні пломби, вдосконалюється їхня конструкція.

 

Наш досвід роботи з 1998 року на ринку пломбувальних пристроїв та охоронних засобів пломбування дозволяє торговій марці “Охоронні пломби GST” вирішувати складні завдання, що стоять перед енергетичними підприємствами, газовими компаніями, теплокомуненерго, водоканалами.

Ми стоїмо на захисті інтересів виробничих, торгових, транспортних, охоронних та багатьох інших підприємств, кому не байдуже до збереження власних матеріальних активів. Ці підприємства найчастіше купують охоронні пломби для паливних баків автомобілів, встановлюють пластикові пломби на ворота та двері, багато хто використовують номерні пломби для лічильників, а також встановлюють антимагнітні пломби на прилади обліку.

Ці та інші індикаторні пломби можна купити у нашому інтернет-магазині Охоронні пломби GST.

 

Компанія максимально прагне задовольнити потреби замовників. Ми забезпечуємо високий рівень сервісу, постійно розширюємо асортименти пломбувальної продукції та захисних аксесуарів, створюємо нові види охоронних пломб.

У нас є великий штат фахівців, є випробувальна лабораторія, у виробничому процесі застосовуються високоточні передові технології. Ми готові запропонувати вам не просто пломби, а комплексні рішення щодо контролю за власністю клієнтів та запобігання розкраданням.

 

Докладніше з асортиментом пломбувальної продукції торгової марки “Охоронні пломби GST” Ви можете ознайомитись у каталозі продукції!