Про компанію

Охоронні пломби gst – якісні пристрої для захисту та контролю

Контроль та безпека – це запорука успішної діяльності будь-якої сфери, починаючи з фінансової та закінчуючи вантажоперевезеннями. Щоб не хвилюватися про цілісність та безпеку важливих об’єктів на вашому підприємстві, ви повинні подбати про їх захист. Ми розуміємо, що на плечах власників компаній та їх співробітників і так багато відповідальності, тому інтернет-магазин охоронних пломб GST готовий взяти на себе контроль за несанкціонованим доступом до важливих об’єктів.

GST – це Global Security Technologies. Компанія займається розробкою, виробництвом та продажем охоронних пломб. Вся продукція, що випускається під торговою маркою «Охоронні пломби GST», відповідає високій якості та стандарту ISO 17712. Ми доставляємо нашу продукцію по всьому світу, але більшою мірою націлені на вітчизняних споживачів. Адже для нас важливо, щоб кожна українська компанія могла купити пластикові номерні пломби за найвигіднішими цінами!

GST пломби – охоронні пристрої з історією

GST Group – це сімейна компанія Казавчинських, заснована в Одесі у 1998 році. У складі засновників другого покоління сім’ї, сім’я складається з 10 людей, повністю володіє компанією та керує нею.

Казавські активні учасники асоціації сімейних компаній FBN Ukraine (Family Business Network Ukraine) є частиною великої міжнародної асоціації FBN. У 2019 році сім’я стала переможцем першого національного конкурсу Family Business Awards Ukraine та була визнана найкращою сімейною компанією в Україні у 2019 році! Наш досвід роботи з 1998 року на ринку пломбувальних пристроїв та охоронних засобів пломбування дозволяє торговій марці «Охоронні пломби GST» вирішувати складні завдання, що стоять перед енергетичними підприємствами, газовими компаніями, теплокомуненерго, водоканалами. За довгі роки нашої діяльності ми досягли багато чого:

  • З 2003 року компанія розпочала постачання власної продукції на міжнародний ринок.
  • На сьогоднішній день нашу продукцію використовують у понад 70 країнах світу.
  • Щороку ми збільшуємо свою частку експортних відвантажень у кілька разів, що підтверджує позитивну динаміку зростання та розвитку нашої компанії.
  • Протягом усього часу розробляються власні охоронні пломби, удосконалюється їхня конструкція.

Наші індикаторні пломби стоять на захисті інтересів виробничих, торгових, транспортних, охоронних та багатьох інших підприємств – усіх, кому не байдуже до збереження власних матеріальних активів. Якщо ви, як і ми, цінуєте якість та надійність у охоронних системах, запрошуємо вас до співпраці!

Виробництво пластикових пломб компанією GST

Компанія GST максимально прагне задовольнити потреби замовників. Ми забезпечуємо високий рівень сервісу, постійно розширюємо асортименти пломбувальної продукції та захисних аксесуарів, створюємо нові види охоронних пломб. Сьогодні ми пропонуємо кілька видів якісних та ефективних пластикових номерних пломб:

  • Пломби-затяжки;
  • Пломби-засувки;
  • Роторні пломби;
  • Силові пломби.

При їх виготовленні використовуються сучасні технології та високоточне обладнання. Ми готові запропонувати вам не просто пломби, а комплексні рішення щодо контролю за власністю клієнтів та запобігання розкраданням. Наші пластикові пломби для опечатування – найкращий захист від проникнення та несанкціонованого доступу!