Оплата заказу

Сплатити вибрані пломби Ви можете декількома способами:

Оплата на наш розрахунковий рахунок (ви отримуєте рахунок на оплату);
Післяплатою при отриманні на Новій пошті (оплачуєте Новою поштою 20 грн + 2% від суми переказу);

 

Кредитною карткою будь-якого банку;
За системою liqpay у розділі кошик (тарифи);
Готівкою через термінал;
Безготівковий розрахунок з ПДВ +20% до загальної суми рахунку.

 

Якщо Вам є критичний колір пломби, уточніть його наявність перед оплатою.

Доставка по Україні та повернення

Ми дбаємо про Ваш час та комфорт, тому замовлені Вами товари будуть доставлені в будь-яке зручне для Вас місце у найкоротший термін.

При підтвердженні оплати до 13:00 замовлення буде відправлено того ж робочого дня. Доставка здійснюється новою поштою

Терміни доставки на новій пошті Ви можете переглянути за посиланням

Зазвичай Ви отримаєте свій товар через 48 годин з моменту його оплати або виходу з виробництва (за винятком святкових та вихідних днів).

Відстежити вантаж на новій пошті

Доставка здійснюється в будь-який населений пункт України, де є представництво зручного Вам перевізника. Доставка здійснюється до складу перевізника або, за згодою з Клієнтом, до його дверей.

Види доставки:

  • Зручний Вам перевізник (часто це Нова пошта). Уточнюйте термін доставки при виборі інших перевізників;
  • Доставка з оплатою післяплатою (оплата товару при отриманні – Нова пошта), витрати за послугу з пересилання грошей, оплачує покупець (тарифи на послуги 20грн +2% від суми) ;
  • Доставка до Ваших дверей за тарифами перевізника за погодженням з Вашим менеджером.

Робот доставка

Вартість доставки Ви можете уточнити у перевізника (вартість доставки Нова пошта). Також ми можемо включити вартість доставки у вартість товару. Об’ємно-вагові параметри вантажу Ви знайдете в описі продукції.

 

Для отримання охоронних пломб на складі перевізника:

– фізичній особі необхідний паспорт (посвідчення водія), а також номер накладної вказаний у sms-повідомленні або отриманий у Вашого менеджера;

– Представнику юридичної особи необхідна довіреність від підприємства на одержання вантажів у перевізника.

 

Доставка за межі України

Ми здійснюємо доставку по всьому світу.

У ряді країн ми маємо представництва, і нашу продукцію Ви можете отримати через них.

Вартість доставки розраховується індивідуально, залежно від ваги та обсягу вантажу, віддаленості складу отримувача, виду доставки.

Повернення товару

Всі пломби, які не мають вашої індивідуальної символіки, можна повернути протягом 14 календарних днів. Всі пломби, що повертаються, повинні бути в індивідуальній упаковці в якій вони до вас приїхали. У разі відсутності оригінальної упаковки та (або) використання пломб їх повернути неможливо, т.к. пломби одноразового використання.

Покупець може здійснити повернення пломб належної якості у разі невідповідності очікуванням, тільки ті, які не мають вашої індивідуальної символіки!

Інші товари (за винятком одноразових пломб) також можна повернути протягом 14 календарних днів тільки у фірмовій упаковці, яка не пошкоджена.

Повернення коштів за повернутий товар провадиться після отримання нами листа написаного у довільній формі з обов’язковою вказівкою платіжних реквізитів для повернення коштів. Лист надсилається на email [email protected]

Повернення здійснюється за рахунок замовника. Інші замовлення за рахунок постачальника. Відправлення повернення необхідно проводити через Нову пошту до міста Одеса, склад №4, одержувач ТОВ “Андреал”, тел 0487283000, Код ЄДРПОУ 32700884