Часто задавані питання

Що означає «номерна пломба» і як вони нумеруються?

Номер на пломбі є її унікальною ознакою, він має свій індивідуальний номер, що ніколи не повторюється. Нумерація послідовно виставляється за допомогою лазера. Номер дозволяє легко перевірити автентичність пломби. На пакувальних матеріалах є ярлик, що вказує номери пломб, що знаходяться в них. Крім номера, на пломбах розміщують штрих-код (штрих код), 2D код, QR код, в яких може бути закодована різна інформація. Це дозволяє автоматично вносити номери пломб до баз даних.

 

Чи бувають пломби з однаковими номерами?

У пломб є кілька ознак справжності та індивідуальності: модель, колір, логотип, номер. За своєю сукупністю ознак не буває однакових пломб. Також весь процес присвоєння номерів пломбам автоматизовано. Комп’ютеризована система не дозволить проставити однаковий номер.

 

Чому треба використовувати номерні пломби замість звичайних круглих (свинцевих та пластикових)?

Тому що відповідальна особа не може їх перевстановити і тому є можливість подвійного контролю. Більше того, з номерними пломбами набагато зручніше працювати – вони швидко і легко встановлюються вручну, без використання спеціальних інструментів, дозволяють вести облік вмісту об’єкта, що охороняється, за номером на пломбі. Додатковою перевагою номерних пломб є можливість наносити на них персональну інформацію (назва фірми, логотип, телефон тощо).

 

Як встановлюються пломби?

Усі пломби встановлюються вручну та не вимагають спеціального інструменту. При знятті іноді потрібний інструмент: ножиці, бокорізи, тросорізи. Більш наочно ви можете побачити це на нашому каналі YouTube.

 

Наскільки дорожчі полімерні пломби в порівнянні зі свинцевими пломбами?

Ми пропонуємо широкий асортимент пломб, деякі з яких за ціною можуть легко конкурувати зі свинцевими пломбами, при цьому ефективність полімерних пломб набагато вища. Однак, дійсно, існують пломби, вартість яких істотно вища за свинцеві та інші традиційні засоби пломбування (сургуч, мастика, пластилін тощо). Але основною перевагою полімерної пломби, у порівнянні зі свинцевою, є її висока надійність. Вона виконує свою основну функцію – індикація при спробі зняття та неможливість непомітної заміни. Потрібно розуміти, що якщо Ви пломбуєте той чи інший об’єкт, значить, він несе для Вас цінність вище, ніж вартість пломби. Найчастіше ця різниця у вартості перевищує тисячі разів, а не рідкісні випадки, коли й у мільйони разів. Чи варто економити на безпеці?

 

Чи надійні пломби, чи можна їх непомітно розкрити?

Якісні пломби неможливо непомітно розкрити.

 

Де виробляються пропоновані пломби?

Пропоновані пломби виготовляються у місті Одеса, Україна. При виробництві наших пломб використовують автоматизовані та роботизовані системи. Вся вироблена нами продукція проходить контроль якості всіх етапах виробництва. Якщо Вас не влаштовує наша продукція, повідомте чому. Ви завжди можете знайти альтернативу на ринку багато пропозицій.
Найчастіше, заощаджуючи на здавалося б такою простою і не дорогою речі як пломба, покупці нехтують країною виробником. І купують пломби виробництва країн східного регіону. При цьому, ризикуючи тим, що на тому ж заводі або на сусідньому, буде зроблено повну копію такої пломби (і зовні, і з таким самим номером). На сьогодні вже всім відомо, що фахівці з країн східного регіону нехтують багатьма чинниками задля отримання прибутку, і легко все дублюють.

 

Чи є сертифікати на пломби, що виробляються?

На пломби, які ми виробляємо, є ряд вітчизняних сертифікатів. Копії сертифікатів Ви можете подивитися в розділі або безпосередньо в описі самої пломби.

 

Чи можливо придбати невелику кількість пломб у роздріб?

Ні, найчастіше мінімальна норма упаковки дорівнює 300 одиниць. Вся продукція реалізується кратно одній упаковці. Силові пломби, пломбувальні матеріали, реалізується від 1 шт. Всю інформацію Ви можете отримати звернувшись до наших спеціалістів. Ми будемо раді Вам допомогти!

Чи можна замовити пломби зі своїм логотипом?

Так, безумовно. Зі свого боку, ми рекомендуємо це робити, т.к. це допоможе Вам уникнути спроб підробити пломбу. Причому крім логотипу можна замовити розміщення назви компанії, телефон, сайт та іншу інформацію. Для різних пломб умови такого замовлення відрізняються. При цьому наш дизайнер запропонує макети з варіантами виконання. Терміни виготовлення також різняться і варіюються від кількох днів за кілька тижнів.