Наші партнери

Новая почта

«Нова пошта»

«Нова пошта» – це заснована 2001 року українська компанія, яка забезпечує сервіс експрес-доставки документів, вантажів та посилок для фізичних осіб та бізнесу.
Мережа «Нова пошта» складається з більш ніж 2200 відділень, понад 1400 поштоматів для видачі/прийому посилок та 37 сортувально-перевантажувальних терміналів. Географія мережі «Нова пошта» в Україні охоплює майже 1000 міст та сіл. Окрім доставки у відділення, компанія здійснює адресну доставку більш ніж у 28 000 населених пунктів.

okko

ПАТ «Укрпошта»

Публічне акціонерне товариство “Укрпошта” (ПАТ “Укрпошта”) входить до сфери управління Міністерства інфраструктури України, є національним оператором поштового зв’язку України.

okko

“Концерн Галнафтогаз”

«Концерн Галнафтогаз» – провідна українська компанія, основною діяльністю якої є роздрібна реалізація палива та супутніх товарів через мережу заправних комплексів «ОККО». Компанія є одним із лідерів на ринку нафтопродуктів. Діяльність «Концерну Галнафтогаз» представлена у всіх 24 областях України.

okko

WOG

WOG – перша національна мережа автозаправних комплексів гарного настрою. Ми не тільки заправляємо ваші автомобілі гарантовано якісним паливом, ми дбаємо про ваш комфорт та зручність.

okko

Група компаній «SOCAR Україна» – новатор сервісних рішень, провідний газо- і нафтотрейдер, який розвиває в Україні напрями оптового та роздрібного. Використовуючи новаторський підхід, спираючись на високі стандарти та цінності ведення бізнесу, SOCAR створює виняткові продукти та атмосферу їхнього споживання, досягаючи однаково бездоганного рівня сервісу для всіх своїх клієнтів.

okko

ПАТ “Укрнафта”

ПАТ «Укрнафта» – найбільша нафтовидобувна компанія України. Частка суспільства у загальному видобутку нафти з газовим конденсатом в Україні у 2016 році склала 68%, частка у загальному видобутку газу – 6,6%.
Станом на 01.01.2017 р. ПАТ «Укрнафта» володіє 82 спеціальними дозволами на видобуток (промислову розробку родовищ) вуглеводнів.
На балансі бурових управлінь ПАТ “Укрнафта” знаходиться 46 бурових установок.
ПАТ «Укрнафта» володіє однією з найбільших в Україні мережею заправних станцій, що є у більшості регіонів країни. Станом на 31.12.2016 р. ПАТ «Укрнафта» експлуатувала 537 АЗС.

okko

“Ін Тайм”

Ін Тайм – бренд з 15-річною історією, що відрізняється гнучкою ціновою політикою та лояльністю до споживача. Компанія займається впровадженням та реалізацією інноваційних рішень для злагодженої роботи та високоякісного обслуговування клієнтів. Ми розробляємо нові та оптимізуємо діючі логістичні маршрути, а також активно розвиваємо мережу відділень та складів по всій Україні.

okko

Компанія «Автолюкс» є лідером у галузі якісних пасажирських перевезень на українському ринку. На сьогоднішній день компанія «Автолюкс» здійснює близько 40 щоденних пасажирських рейсів з різних напрямків України. Щомісяця автобуси компанії “Автолюкс” перевозять понад 40 тисяч пасажирів. Щоб надати своїм пасажирам найкращий сервіс, ми використовуємо тільки висококомфортабельні автобуси зі зручними сидіннями, відео- та аудіоапаратурою, кондиціонером і біотуалетом, що важливо для тривалих поїздок. Більше того, професійний екіпаж з радістю забезпечить Вам комфорт та затишок упродовж усієї поїздки. Стюардеса почастує чаєм. За додаткову плату можна придбати еспресо та інші продукти та напої.

okko

МХП – ведущий производитель на украинском рынке мяса. Высокие темпы роста по всем бизнес-направлениям является нашей стратегической целью.
МХП является: Ведущим производителем мяса птицы в Европе с одним из сильнейших продуктовых брендов в Украине. Одним из крупнейших производителей зерна в Украине с внушительным потенциалом роста. Самым крупным производителем на рынке мясопереработки в Украине.

okko

ТМ «Наша Ряба»

Використання новітніх технологій, дотримання всіх санітарно-гігієнічних норм під час виробництва та фасування, оперативна доставка курятини вже давно зробило ТМ “Наша Ряба” лідером серед українських брендів. Курятина нашої марки відповідає міжнародним стандартам якості та безпеки. Все це підтверджено споживачами, адже більшість українських сімей обирають куряче м’ясо ТМ “Наша Ряба” для приготування смачних та корисних страв для своїх малюків.

okko

okko

Компанія Данон

Данон був однією з перших міжнародних компаній, яка прийшла на український ринок і розпочала епоху широкомасштабного виробництва йогурту, натурального продукту харчування, корисного для здоров’я.
Від самого початку Компанія асоціювалася зі здоров’ям та інноваціями, турботою про споживачів та найвищими стандартами контролю якості. Але бізнес не може процвітати і називатися повноцінним, не приносячи користі своїм співробітникам, місцевій економіці та суспільству

okko

Група компаній «Агропросперіс»

«Агропросперіс» – найбільший виробник та експортер сільськогосподарських культур Чорноморського регіону. Щороку ми фінансуємо та поставляємо на експорт понад 2 млн. тонн пшениці, кукурудзи, сої, ріпаку та соняшника.
Вперше на українському ринку «Агропросперис» відкриває національному виробнику зерна доступ до світових сільськогосподарських ресурсів